Csak úgy írogatok.....

Moderátor: naturwell

Slim

Csak úgy írogatok.....

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2007.12.01. 02:14

Sokan vannak úgy, hogy csak olvasgatnak a fórumon, remélem jól szórakoznak és sok tapasztalatot tudnak felhasználni az olvasottak közül saját eredményes fogyásuk érdekében.
Arra gondoltam, hogy én meg írogatok. Ami eszembe jut, amirőlúgy gondolom hogy hasznos szórakoztató vagy éppen elgondolkodtató lehet.
Ti meg kedves olvasóim szórakozzatok jól.
Slim

Slim

Re: Csak úgy írogatok.....

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2007.12.01. 02:18

Szerintem mostanában a nap nem 24 órából áll!!!
Régebben annyi mindenre volt időm egy nap, egy hónapban meg volt kb 1 hetem a munkahelyemen amikor szinte be sem kellett volna mennem mert laza napjaim voltak.
Most meg mi van?
Hát aztat sem tudom megcsinálni ami fontos, pedig nap mint nap benn szakadok meg a munkától!!!
Aztán meg itthon..... a helyzet ugyan az!
Tuti hogy valaki,vagy valakik megrövidítették a napokat.
Lehet hogy csak 18 órából áll egy nap.....
slim

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2007.12.01. 09:19

Slim!Szerintem tökre igazad van!Én állandóan lavírozok ,hogy hogyan osszam be az időmet.
A munkahelyemen msot van az egyik nagy hajtós időszak, az ünnepek közeledtével.Ott is azt szeretnék, ha reggeltől-estig ott lennénk.Itthon szintén sok a meló.Arról nem is beszélve, hogy jó lenne egy kis munka még.na nem azért, hogy nem elég... :lol:
De már megcsináltam a karácsonyi ablak pucolást, függöny mosást, nagytakarítás nagy részét a múlt héten.Most még vár ránm a konyha, aztán lehet díszíteni a lakást.Az adventi koszorúm is kész.TEhát ebben előre vagyok.Csak, tudom, hogy valamikor el fogok csúszni az idővel. :(
Tímea

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2007.12.01. 12:32

Slim írta:Szerintem mostanában a nap nem 24 órából áll!!!
Régebben annyi mindenre volt időm egy nap, egy hónapban meg volt kb 1 hetem a munkahelyemen amikor szinte be sem kellett volna mennem mert laza napjaim voltak.
Most meg mi van?
Hát aztat sem tudom megcsinálni ami fontos, pedig nap mint nap benn szakadok meg a munkától!!!
Aztán meg itthon..... a helyzet ugyan az!
Tuti hogy valaki,vagy valakik megrövidítették a napokat.
Lehet hogy csak 18 órából áll egy nap.....
slim
jaja. nálunk is megy a karácsony elötti durva hajtás. a reklámozók azt hiszik, ha ilyenkor nem promóznak, megáll az élet. ennek azért örülök is egy kicsit... :)

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2007.12.02. 01:45

Este néztem a csillagokat. Nem az égen, a tévében. És rájöttem, hogy én egy nagyon-nagyon különleges ember vagyok!
Szájtátva halggattam az egyik leendő sztároskánk énekét. Na mondom a páromnak ennek se kell már a jövőhétreúj ruhát venni! Hát mit mit nem a szakértő zsűri el volt ragadtatva az előadástól. Számomra felháborító dolog az ha egy régi dalt amivel már valaki egyszer már belopta magát a szívedbe, amit szívesen dudolászol rántás kavarás közben újra hallod egy fertelmes feldolgozásban,kitekerve az egészet, hátborzongatóan énekelve. No meg felháborított a zsűri lelkesedése. Na ez van. Már megnyugodtam.
Csak köhögök. Tegnap este óta. A lányom is. Ő 2 napja.

Egyébként Ti mit hallottatok az idén is lesz karácsony? Arra gondolok,hogy most a megszorító intézkedések miatt hátha törölték a naptárból? De jó lenne ha valaki tuti biztosan mondaná hogy lesz vagy nem, mert lassan akkor ajándék után kellene indulni.
Mennyivel könnyebb a lányomnak. Ő megírja a Jéuzuskának mit szeretne és megkapja. Miért nem működik ez így nálunk felnőtteknél is?
slim
:?

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2007.12.02. 02:13

Ondó allergia
'Nagyon ritka jelenség, de előfordul' - mondja David Resnick allergológus, a New Yorki Presbiteriánus Kórház orvosa. A jelenség valójában az ondóra adott allergiás reakció, ami a szakember szerint a nőkben tipikusan az együttlét után 30 perccel alakul ki, és a hüvely illetve a nemi szerv égő, viszkető érzésével jár, de súlyosabb esetben általános tünetek (pl. légszomj) is jelentkezhetnek. A Cincinnati Egyetem által korábban elvégzett kutatás szerint a jelenség nem is olyan ritka: a vizsgálatban részt vevő 1073 nőből 130-nál figyelték meg a jelenséget.

Resnick szerint a nők nem minden esetben az ondóra érzékenyek, hanem inkább az abban megjelenő kémiai anyagokra, ami főleg a táplálkozás során kerül a férfi szervezetébe (pl. mogyoró fehérjék), de előfordult már praxisában ondó-penicillin-allergia is. Resnick megfigyelései szerint az ondó-allergiában szenvedő nőknek az esetek felében más allergiás betegsége is van. A szindróma kezelése más ilyen betegségekhez hasonlóan a szervezet deszenzibilizálásával (az allergiát okozó anyagot alacsony koncentrációban gyakran bejuttatják a szervezetbe) történik. A kezelés pikantériája, hogy emellett heti háromszor szükség van szexuális együttlétre is - feltehetőleg a férfipartnerek nagy örömére.

Drágám gyere mán osztan szeressél- mondja a kocsmából hazatérő férj a feleségenk,mire ő drágám tudod azt mondta a doktor úr, hogy allergiás vagyok az ondódban található komlóra.
Na mennyivel szebben hangzik mint az, hogy szeressen téged a rosseb te részeg disznó!
:P
Egyébként azért kíváncsi lennék rá,hogyha a feleség hataérne egy orvosi javallattal, miszerint hetente 3-szor kötelező a szex, mit szólna ehhez a férje?
1 héten: :D
2. héten: :)
3. héten: :P
4 héten: :roll: + :| + :oops:

Ja egyébként nem lesz új ruha a jövő héten az énekesnőnek, mert kiesett. A versenyből.
Szomorú. Mármint az,hogy mégsem vagyok különleges.........
slim

csorike

Karácsonynak lennie kell!

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2007.12.02. 21:00

Karácsony lesz!Muszály lennie!Nem tehtek róla, de az az ünnep,amit annyira szeretek.A készülődést, a lakás feldíszítését, azt, hogy együtt vagyunk.Az estét,amikor a gyerekek élvezik,amit kaptak én meg nézem őket, együtt játszunk, nézegetjük a könyveket.Szóval a nyugiját.Még az sem számít, hogy mennyi dolog van, amíg oda eljutunk.Mert ez jó dolog.
Biztosan a gyermeki lényem nem múlt el,azért van.
Tímea

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2007.12.03. 01:31

:D
Akkor megnyugodtam. Lehet készülődni.....

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2007.12.07. 02:43

Jó hogy ilyen sokan bekukkantottatok már ide.......
Ki mit főz Karácsonykor?

Ottóné

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Ottóné » 2007.12.10. 16:23

Heellllo Mindenki!

Mi a véleményetek a valamelyik csatornán futó "NAgy Fogyás" eszeveszett őrültségéről? Kíváncsi lennék, ti mit gondoltok erről....
Én 1-2 részt néztem csak meg ebből a műsorból, mert a többihez már nem volt gusztusom. Ott száltam ki ebből a "remek sorozatból", amikor a nagy autókat huzatták a csapatokkal, mint az igavonó barmokkal. Annyira megalázó és felháborító volt, amit műveltek velük, hogy nem nagyon vette be a gyomrom már. Mert sztem, ha vki kövér, az nem azt jelenti, hogy erős is, mint egy "állat". Sőt. Meg a hegymászás is ....hááát....az sztem életveszélyes mutatvány volt. Mi nem régen voltunk valahol, ahol felmásztunk egy kilátó toronyba a hegytetőre és azt hittem, kiköpöm a tüdőmet mire felértünk, pedig lassan már -60 kg-nál tartok. :roll:
Az egyéni fogyási ütemek totális figyelmen kívül hagyása is hagy némi kívánni valót maga után.
Versenyt rendezni ebből....enyje-bejnye...a NORBIkának meg a SZANDIkának is, mert ha vkinek, nekik aztán tudni kéne ezekről egy két dolgot. Hiszen egész életükben ezzel "foglalkoznak"....vagy nem?
Bennem nagyon rossz érzéseket okoz, ha véletlenül belenézek ebbe a "klassz" műsorba :P

Válasz küldése