Csak úgy írogatok.....

Moderátor: naturwell

Daisy

Re: Csak úgy írogatok.....

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Daisy » 2008.10.02. 12:25

Sziasztok!

Köszönöm, köszönöm, nagyon kedvesek vagytok!
Az az igazság, hogy azt mondta a Doki, hogy Ő a két mell közé rakja be a portot.
Ez az óta is benne van a fejemben, mert hiába mutatta meg, hogy pontosan hova is rakná,
valahogyan furi. Az a port legalább 1-1,5cm magas. Az ott, a két mell között a szegycsontnál, nem zavaró?
Mert én például merevítős melltartót hordok, és annak ott van a csontja. Nem nyomja?
Valahogy ez az egy ami olyan bizarr. A párom is érezni fogja, ha simogat? Mert azt nem szeretném, hogy érezze.
Meg a hegek?
Öt helyen vágnak meg. Uhh, olyan soknak tűnik!
Csőrike! Téged egy éve műtöttek ahogy írtad. Mennyire maradtak meg a heg nyomok?
"Nem adom vissza, szemhéjam mögött őrzöm legszebb képedet."
(Fodor Ákos)

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.10.02. 22:17

Nekem olyan, mintha fehérrel oda tettek volna egy vonalat. Ott fehérebb a bőröm. De, ez mindenkinél változó.

Vasárnap már 1 éves leszek!!!
Ma egész nap fájt az oldalam meg a vállam. Már olyan régen éreztem ezt a váll fájást. Hétfőn elmegyek egy kontrollra. Nem szeretnék szűkit, csak, hogy ránézzenek.Jön valaki?

Plussz. Egésznapos fejtágítón ültem, aminek következtében egész nap ehetném volt. Eszegettem, most meg jó ksi hányingerem van. Már tök régen volt ez az ehetném is. És igazán nincs olyan már, hogy valamire éhes vagyok, mert konkrétan nem kell semmi. De még a rágás sem, meg igazán egy ízre sem vágyom, csak valami kínom van. Most, szerintem a fáradság.

Ja.Elvittem usziba a gyerekeket és az edzők teljesen el voltak ájulva, h menyit fogytam és miylen jól nézek ki. Azt mondták, hogy kb. 80 lehetek. Mondtam, sokszor jövök még ide, hogy halljam. De nem annyi, még!!!Erre a válasz, az biztos, hogy 85-nél nem több. Pedig igen. De, nekem csak jó, ha nem látszom többnek. Mert ezt már mások is mondták.

Még valami. A port nekem is ott van, elől. Nem zavaró. Kitapíntható kézzel, de nem zavaróan. Viszont teljesen hason nem tudok aludni azóta sem. Régen csak hason. Ez már csak ilyen félhasra fordulva megy. Néha hasra fordulok, de egy idő után nem kellemes. Pl. nyáron, napozáskor is helyezkedtem.
Tímea

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.10.13. 20:46

Csajok és Balu!!

Képzeljétek, ma reggel az itthoni mérleg csak KÉT SZÁMJEGYET mutatott!!!!!!! Szóval, beléptem én is!!!El sem akartam hinni.
Ezek szerint -62 kilót fogytam egy év alatt!!!!!

Örüljetek velem, mert nekem még hihetetlen!!!!!!!!!!!!!!!!

Folyamatosan elmennek mellettem régi ismerősök. De az a legjobb, amikor a régi gyerekek, akik hozzám jártak, nem ismernek meg. Mert ők tényleg tök őszinték.

És a pasik reagálásáról ne is beszéljek...nyálcsorgatások és szemguvvadások....

Annyira jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tímea

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.10.14. 08:21

nagy gratula eloszor is!!!

masodszor:
aki menet kozben kert frissitest, kuldje el megegyszer, mar van gepem...

harmadszor:
jovoheten indul a kifozdemben a probahet... csutortoktol mar megy majd az elorendeles, addig is regisztraljatok! http://www.balukonyhaja.hu

mostanaban ezzel vagyok elhavazva.

mindenkinek a legjobbakat!

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.10.19. 13:46

Kedveseim!

Holnap indulunk! Már működik az online megrendelés, előrendeléssel együtt.. HAJRÁ!

Éhen ne maradjatok! :)

http://www.balukonyhaja.hu

Balu

naturwell
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: naturwell » 2008.10.22. 12:15

Megkóstoltuk és "leteszteltük" Balu főztjét a Gyűrű Központba rendelt ebéddel, okt. 22-én! Ezek után bátran tudom és merem ajánlani mindenkinek! Mindenki a már ismert magas minőséget, a "balus", kreatív és házias ízeket fogja kapni! A bölcs (és így a gyűrűt viselő) ember a finom ételt alaposan megrágja, hogy tovább érezze az ízeket. Balu főztjét érdemes nagyon alaposan megrágni :-)
Csiszár Miklós dr.
Dr. Csiszár Miklós

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.10.22. 21:22

Üdv mindenkinek. Örülök Csiszár doktor úrnak! Hétfőn éjjel sokat emlegettem, noha nem ismerem. Ettem a nagyszemű szőlőből 6 szemet. 7 órámba és 16 hányásomba került mire kihánytam az összes héját. Azt hittem szétrobban a nyelőcsövem, görcsölt a gyomorgyűrűmnél. Fel akartam hívni, hogy segítsen, de szerencsére nem tudtam utolérni. Reggelre jobban lettem, de hajnali 5-ig fenn voltam miatta. Szóval átestem az első nagybajon. Azóta csak kevés pépeset eszem.
Néztem Balu étlapját, finomak, de felénk XI. ker. nem szállít.
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.10.23. 16:22

kisa622 írta:Üdv mindenkinek. Örülök Csiszár doktor úrnak! Hétfőn éjjel sokat emlegettem, noha nem ismerem. Ettem a nagyszemű szőlőből 6 szemet. 7 órámba és 16 hányásomba került mire kihánytam az összes héját. Azt hittem szétrobban a nyelőcsövem, görcsölt a gyomorgyűrűmnél. Fel akartam hívni, hogy segítsen, de szerencsére nem tudtam utolérni. Reggelre jobban lettem, de hajnali 5-ig fenn voltam miatta. Szóval átestem az első nagybajon. Azóta csak kevés pépeset eszem.
Néztem Balu étlapját, finomak, de felénk XI. ker. nem szállít.
MÉG nem... :))))

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.10.23. 18:31

Te Panda!
Én szőlőt vagy 2 alkalommal ettem a műtét óta. De akkor is csak pár szemet és szigorúan kiköpdöstem a héját és a magját. Kísérletet sem tettem arra, hogy megegyem.
A nyáron málnát és epret pedig csak úgy, ha előtte leturmixoltam és átszűrtem. Nagyon sokáig elpepecseltem vele, de inkább így. Jobb félni, mint megijedni. Lehet, hogy én vagyok nagyon óvatos, de nekem így jobb. Inkább legyek óvatos, mint utána legyen baj.

Most volt 2-3 napom, amikor már azon gondolkodtam, hogy bemegyek a kórházba megnézetni, hogy mi van. Nem voltam szükin, de úgy beszűkűltem, hogy alig tudtam még a vízet is meginni. Komolyan mondom, elég szar volt. Nem tudom, ez miért van, de én kicsit megijedtem. Mert igen sok rókázásom volt. Folyadék be, majd ki.
Aztán egyszercsak abbamaradt.
Nyáron, a melegben tudtam, hogy a meleg miatt van. De most?
Tímea

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.10.23. 18:43

Halihó!
Hát igen, velem is ez van. Az elmúlt 2 hétben beszűkűltem magamtól - főleg éjszaka. Akkor már inni sem nagyon sokat tudok. Aludni meg félig ülve kell, mert, ha vízszintesen alszom - mint szoktam -, akkor arra ébredek, hogy visszafolyik az alvás előtt megivott víz a torkomba és fuldoklom tőle. Nagyon rossz érzés, :twisted: meg kicsit ilyesztő is. De amíg nem muszáj, addig marad ez a 7 ml. Nem akarok kivetetni.
Volt már valakinek nyelőcső tágulata? Az milyen tüneteket produkál és mi a gyógymódja?
A szőlő héjára nem is gondoltam, hogy árthat, mondani meg nem mondta senki, hogy az ilyen veszélyes. Most megtanultam. :( Volt, szeptemberben, hogy híztam 2-3 kg-ot. Az már lement, de nagyon lassan mozgok. :cry:
Mindenkinek jó pihenést!
Balu! Hogy megy a bolt? Csak elvitel van vagy le is lehet ülni? Helyileg hol vagy? Sok sikert :!: :!: :!: ;)
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

Válasz küldése