Mit ettél ma?

Moderátor: naturwell

katalin

Re: Mit ettél ma?

Olvasatlan hozzászólás Szerző: katalin » 2008.04.26. 18:15

:arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára katalin 2008.05.01. 20:49-kor.

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.04.27. 01:07

Nekem nincs képem, de ma osztálytalálkozón voltam a Regős étteremben és süllőt ettem roston fitnesz salátával. Lelkiismeretfurdalás nélkül ehettem és nagyon finom volt.

Igaz egy jó bablevesbe is benne vagyok. Szeretem sajnos.

Mi a véleményetek a tatárbifsztekről? Tudom a pirítós ciki, de esetleg néha... :oops:
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

Slim

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Slim » 2008.04.27. 23:22

Panda!
Kérdésedre a válaszom:
Azért élsz, hogy lefogyj, vagy azért akarsz lefogyni hogy élj?????
Ha naponta pirítós hegyeket ennél, az nem volna okos dolog. De néha egy kis tatárbifsztek levés pirítóssal azzal nincs semmi gond. Néha szabad egy kis bűnözés is, mi hetente egyszer megengedő napot tartottunk. Az volt a vasárnap. Akkor volt tészta a húslevesben, vvolt 2 kanál krumplipüré, és volt rántott husi is. És egy picike süti. Így aztgondolom a szervezetünk nem élte meg büntetésként az egész fogyást. Szerintem.
Halat ehetsz az nattyon egészséges, salival meg okés.
slim

katalin

Olvasatlan hozzászólás Szerző: katalin » 2008.04.28. 02:43

A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára katalin 2008.05.02. 00:01-kor.

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.04.28. 18:48

Tudom... én is azt vallom, hogy sokszor keveset.
De ha én elkezdek enni, akkor nem bírom abbahagyni és a gyűrűm nem gátol 3 ml-vel semmiben. Szerdán megyek szűkire Pécsre, remélem utána jobb lesz.
Nekem arra állt be a szervezetem, hogy délben egy tejeskávé, keserűen (kb 2 dl) és 4 óra tájban eszek egy kis adagot (sajnos 2-3 kanállal nem érem be), és utána hangosan korgó gyomorral nézem a tv-t és korán lefekszem, mert alvás közben nem érzem az éhséget.

Ma párolt vegyeszöldség volt egy fél krinolinnal. A kávém mellett ennyi a mai adag. Még majd iszom egy fekete teát magában.
Szoktam olajos halat is enni, általában paradicsomos makrélát. Én egy kis ketchuppal megbolondítva szeretem, kenyér nélkül. Voltam a Szent Imre Kórházban Dr Pados Gyulánál fogyózni, ott tanultam, hogy a makréla olyan anyagokat tartalmaz, ami segíti a fogyást. Általában heti 1-2-szer ezt eszem.

Tegnap gulyáslevest ettem tészta nélkül.
- Puszi. Panda -

katalin

Olvasatlan hozzászólás Szerző: katalin » 2008.04.28. 22:06

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára katalin 2008.05.01. 20:44-kor.

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.04.29. 19:19

Nekem is csak úgy működik a fogyás, ha 4 után már semmit nem eszem. Akkor még mozgás nélkül is megy.

De "sajnos" nekem muszáj mozogni :roll: , mert az orvos szerint kinyúlt a nagy testemre az izomköpenyem (ez tartja össze a testet, a csontokat) és muszáj tornázni, hogy megerődödjön és kisebb legyen, mert most nem tartja össze a gerincemet semmi elcsúszkálnak a csigolyák és nagyon fáj. Emiatt természetesen nagyon fájdalmas is mozognom. Fiziotherápiára járok, meg kenem magam, de még így is sokszor a fekvés is fáj. :cry:
Azt mondta a fogyás során a test kifogy a kinyúlt izmok és szalagokból, tornával azokat is le kell kicsinyíteni, hogy összefogja a testet, különben más is úgy jár mint én. Tanuljatok az én esetemből.

Ma gombaleves volt és párolt vegyeszöldség (tegnapról). A kutyám imádja a burgonyachipset ropogtatni, tőle loptam 8 db-ot, deszertnek. (Szép, már kínomban eleszem a kaját a kutya elől!!!)
- Puszi. Panda -

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.05.01. 20:49

Katalin! Igazad van, a chips nem egészséges és 1 évben 2x, ha veszek. Nem vagyunk egy nassolós család. Szegény kutyusom meg olyan sovány, hogy örülök, ha valamit a szájába vesz. Tudom, hogy neki sem egészséges és a krumplit nem is emészti meg. De annyit nem eszik, belőle csak párat elropogtat, szerintem a ropogás tetszik neki. ;)

A halas menüd nagyon jól hangzik, sajnálom, hogy nem ment le, pedig biztos finom volt. De a rizs nálam is akad kicsit. A múltkor egy kínai gyorsban, majdnem megfulladtam tőle, úgy megakadt. A víz is alig ment át rajta, amit utána ittam. Ott haldokoltam szép csendesen, hogy ne vegyék észre és szídtam magam: "megérdemled, ha ilyeneket eszel!". Bár a Norbi is jóváhagyta a kínait - rizs nélkül - Igaz Őrá meg nem nagyon adok. :evil:

Ma marhaszegyből húsleves volt, meg a hús tormával és a zöldséggel.

Tegnap voltam Pécsett szűkítésen, kaptam 2 ml-t. Így már 5 ml van bennem, még mindig eléggé tudok enni, de már alakul. Azt mondta a doki, hogy azért kell jobban beszűkíteni engem, mert nem hájas a gyomrom. Akinek sok háj van rajta, azt kevésbé kell beszűkíteni és úgy is szorul. Én mondtam neki, hogy egy egész tojást le tudok egyben nyelni - főve! Háááát... most már azt nem, de sztem kell majd még 1-2 ml. Majd júniusban megyek újból. :lol:

Tegnap a szűki miatt csak egy Danone joghurtot nyalogattam el. :D Elég régen vettem ilyet és nem is figyeltem a boltban. Anyám! :o Hogy az milyen picike dobozban van. Régen 2x nagyobb adag volt - vagy én nőttem meg ennyire? -. :roll:

Holnap brokkolis-burgonyás krémlevest csinálok. Bűnözésnek egy evőkanál gurulós fagyit nyalogatok majd el. Az kiadósabb, mint a sima. Van finom sárgadinyés és epres is. Az unokahugom ott dolgozik és profilváltás miatt hozott a múltkor jó sokat ingyen. :D
- Puszi. Panda -

Válasz küldése