Örömök

Moderátor: naturwell

csorike

Örömök

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.02.02. 22:13

Képzeljétek!Ma kénytelen voltam ellátogatni a C&A-ba.Vennem kellett magamnak felsőket, mert annyira nagyok a régiek -mint tehénen a gatya-,hogy nem is látni, mennyit fogytam. A többiek mondták, hogy nem előnyös.
Elmentem, vettem 3 felsőt.De nem 56/58-as méreteket, hanem 52/54.Sőt 48/50!!!Na, mit szóltok?!
Pedig, most áll kari óta.Visszajutottam, lefogytam a karin felszedettet, aztán áll!
De úgy örülök, hogy csak na! :D :D :D
Tímea

Zsóka53

Re: Örömök

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Zsóka53 » 2008.02.03. 01:25

Sziasztok!

Gratulálok a fogyásodhoz!Úgye milyen klassz érzés?

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.02.03. 10:59

csorike írta:Képzeljétek!Ma kénytelen voltam ellátogatni a C&A-ba.Vennem kellett magamnak felsőket, mert annyira nagyok a régiek -mint tehénen a gatya-,hogy nem is látni, mennyit fogytam. A többiek mondták, hogy nem előnyös.
Elmentem, vettem 3 felsőt.De nem 56/58-as méreteket, hanem 52/54.Sőt 48/50!!!Na, mit szóltok?!
Pedig, most áll kari óta.Visszajutottam, lefogytam a karin felszedettet, aztán áll!
De úgy örülök, hogy csak na! :D :D :D
JUHUUUUUUU

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.02.05. 23:19

Még egy juhuuuu!
Ma vettem magamnak fehérneműt.Melltartót.Mutatott az eladó egyet,amit nem is akartam megnézni, a méret miatt,de csak elvonultam felpróbálni és megvettem!Mert megvehettem.Mert jó volt rám!
Azt tudtam mondani az eladó csajnak-aki már tette ki a moletti harisnyát-, hogy köszi, de az már nagy lesz.Nem kell, csak kisebb méretűt adjon.
Húúúúúúú!De piszok jó érzés!
Találkoztam ma a barátnőmmel is,akivel műtét előtt utoljára, már messziről ordított, hogy :"De jól nézel ki!"
Tegnap meg az egyik gyűrűs barátnőmmel.Buszról szálltam le, ő meg fel.Kiabál a buszról lefelé, hogy milyen sovány vagy!erre mindenki hátra néz persze, hogy ki is az,aki annyira sovi és ott állok én,aki még igen kövér.De azt nem mindenki tudja, hogy milyen dagadt voltam előtte.
Mert már most is nagy utat tettem meg!
És igazatok van,mert ezek nagyon nagy erőt adnak, hogy újra és újra új erőre kapva folytassa az ember tovább!
Tímea

Pici

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Pici » 2008.02.06. 10:44

Gratulálok Csorike!!! :) Olyan jó ilyeneket olvasni ,mert bár nem ismerlek még is veled örülök mert tudom mit éreztél az üzletbe.Én amikor bemegyek egy C&A -ba még mindíg azokat a fogasokat keresem ahol látom, hogy van 52-méret is pedig már 48-46-ost hordok.Az agyamban még mindíg olyon duckó vagyok mint mikor 117 voltam. Biztos eltelik majd jó sok idő mire én is hiszek e tükörnek, mert az szuper jó érzés mikor egy rég nem látott ismerössel találkozik az ember /aki esetleg veled egy súlycsoportú volt/és látod,hogy leesik az ála és csak les hogy hogyan csináltad. Majd jön a jó idő és ledobjuk a kabátot ami eddíg mindent takart és húúúúúúúú! lesz nagy pislogás :P puszika mindenkinek Éva

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

uj blogbeiras...

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.06.18. 21:17

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.07.12. 14:31

Hahó!

Ma reggelei mérlegelés szerint -44kg!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Mindenki hallja????!!!!

Balu! Ezt is ki kell bulizni!!!! ;)
Tímea

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.07.12. 15:53

mindenkepp!!! :o gratula!

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.07.12. 23:30

Ma olyat tettem, amit már ezer éve nem...;-), elmentem...FUTNI!!!

És haza is jöttem!! ;)
Igaz, hogy minden lehetséges helyen vettem a levegőt, de nem is volt olyan rossz! Sőt! Egészen jól esett!
Lehet, hogy holnap nem nagyon tudok megmozdulni, de ma, futottam.
Már vagy 2-3 hete rákészülök, csak féltem, hogy mit szólnak a szomszédok. Ezért haditervet eszeltem ki. Megvártam a sötétedést és beöltöztem feketébe... 8-)

Komolyan mondom, a testemnek is jót tett, de a legjobban a lelkemnek. Megint a mozgó emberek közé kerültem. Márhogy azok a mozgó emberek, akik tudnak mozogni, sportolni. :D

Csak iszonyat nagy cickókkal futkosni! Ezt tudtátok? :o :lol:

Szép estét!
Tímea

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.07.13. 22:41

Tényleg pang a fórum.

De, azért én írok! :lol:

Ma is futottam. Ma egy picit jobban bírtam már, mint tegnap. :D

Puszi Nektek!
Tímea

Válasz küldése