hasplasztika

Moderátor: naturwell

adri1980

Re: hasplasztika

Olvasatlan hozzászólás Szerző: adri1980 » 2009.04.05. 13:38

Szia Csorike!

Szeretnék érdeklődni tőled, h hol csináltattad a hasplasztikát, és sikerült-e tb alapon megcsináltatni?
2007 februárjában volt a gyomorgyűrű műtétem, 186-ról most vagyok nagyjából 96kg, és ideje lenne nekem is belevágni valami ilyesmibe.
Ha valaki más is tud érdemes információt közölni ezzel kapcsolatban, szivesen várom.
Köszi előre is mindenkinek!

Adri

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2009.04.05. 17:20

Szia Adri!
Ezeket mind leírtam és még az orvos nevét is!
De, elmondom szívesen.

Honvéd kórház, mert szerződésben áll az OEP-el.
Tehát a műtét nem került semmibe!
A doki: Győri Sándor főorvos úr.

Gratula a nagy leadáshoz! Most már megcsinálják!

Én is ennyi kiló voltam a plasztika előtt! Most lementem 90 alá, miután levették rólam ezt a majdnem 6 kilót!

Én nem engedtettem ki a gyűrűmön a műtéthez. Megkérdeztem az altató orvost, aki azt mondta, hogy nincs összefüggésben, tehát nem kell azért!
Tímea

zuru32

Olvasatlan hozzászólás Szerző: zuru32 » 2009.04.10. 23:08

LÉGYSZI HA TUDJÁTOK A GYÖRI SÁNDOR FÖORVOSURNAK A TELEFONSZÁMÁT VAGY AZ ELÉRHETÖSÉGÉT ADD MEG LÉGYSZIVES ELÖRE IS KÖSZIKE MARI :oops:

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2009.04.11. 12:55

Priviben megy Mari!
Tímea

dundika33

Olvasatlan hozzászólás Szerző: dundika33 » 2009.04.17. 12:32

sziasztok!
én év végén plasztikáztattam a hasamat
honvéd kórház,Győri főo.úr,...
kb. 4 kg volt csak a bőr és még ki tudja mennyi zsírt szedtek le,de sajna a bentléttől+nem mozgástól kb. ugyan annyi kg.-al jöttem ki,egyébként mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!!!!vágjatok bele,mert teljesen más minőségű életet fogtok élni+ami még ezzel jár,de hát biztosan tudjátok miről írok(énkép,mozgás,...).a műtétről előttem íróval nem tudom osztani a tapasztalataimat,mert amennyire féltem mindentől,legfőképp a fájdalomtól, semmivel nem volt gondom.ébredés után egyből kértem az első és utolsó fájdalomcsill.,nem hittem volna.másnap igaz nem egyből,de felkeltem,végeztem a kórházi dolgokat egyedül,másnap pedig már egyedül lementem a látogatóim elé a főbejárathoz.igaz voltak rossz pillanatok,de azok tényleg csak pillanatok,teljesen elfelejthetők és megéri a "szenvedés".ha valakinek van kérdése szívesen segítek
sziasztok

Nyiri

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Nyiri » 2009.04.17. 12:45

dundika33 írta:sziasztok!
én év végén plasztikáztattam a hasamat
honvéd kórház,Győri főo.úr,...
kb. 4 kg volt csak a bőr és még ki tudja mennyi zsírt szedtek le,de sajna a bentléttől+nem mozgástól kb. ugyan annyi kg.-al jöttem ki,egyébként mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!!!!vágjatok bele,mert teljesen más minőségű életet fogtok élni+ami még ezzel jár,de hát biztosan tudjátok miről írok(énkép,mozgás,...).a műtétről előttem íróval nem tudom osztani a tapasztalataimat,mert amennyire féltem mindentől,legfőképp a fájdalomtól, semmivel nem volt gondom.ébredés után egyből kértem az első és utolsó fájdalomcsill.,nem hittem volna.másnap igaz nem egyből,de felkeltem,végeztem a kórházi dolgokat egyedül,másnap pedig már egyedül lementem a látogatóim elé a főbejárathoz.igaz voltak rossz pillanatok,de azok tényleg csak pillanatok,teljesen elfelejthetők és megéri a "szenvedés".ha valakinek van kérdése szívesen segítek
sziasztok

Hali!

Érdekelne a doki elérhetősége

dundika33

Olvasatlan hozzászólás Szerző: dundika33 » 2009.04.17. 13:54

dundika33@freemail.hu az elérhetőségem,írj és megadom:))
ha van még kérdésed szívesen segítek
szia

adri1980

Olvasatlan hozzászólás Szerző: adri1980 » 2009.04.27. 14:57

Sziasztok!

Köszi minden információt, azt hiszem én is bele vágok. :)

Adri
Adri

ors

Olvasatlan hozzászólás Szerző: ors » 2009.05.12. 15:56

csorike írta:OEP-es műtét, a fogyás miatt!
Sziasztok!

Tudjátok esetleg, hogy akkor is OEP támogatott-e a műtét, ha terhességek miatt lenne szükséges? Négy gyerekes mama vagyok és igencsak ráférne a hasamra a plasztika.

Köszönöm!

Ors.

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2009.05.12. 21:07

adri1980 írta:Szia Csorike!

Szeretnék érdeklődni tőled, h hol csináltattad a hasplasztikát, és sikerült-e tb alapon megcsináltatni?
2007 februárjában volt a gyomorgyűrű műtétem, 186-ról most vagyok nagyjából 96kg, és ideje lenne nekem is belevágni valami ilyesmibe.
Ha valaki más is tud érdemes információt közölni ezzel kapcsolatban, szivesen várom.
Köszi előre is mindenkinek!

Adri
Szia adri!
Engem az érdekelne, hogyan adtad le ezt a súlyt. Nagyon szeretnék már fogyni, :lol: valami jó tippet kérnék, mint a tied.
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

Válasz küldése