hasplasztika

Moderátor: naturwell

csorike

Re: hasplasztika

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.02.26. 19:35

Szia Nyíri és Többiek!
A Barátnőmnek most lesz a hasplasztikája.Ő beszélt először a OEP-el,ahol azt mondták,ha talál olyan kórházat,ahol szerződésben állnak az OEP-el,akkor ott megcsinálják TB-re.
Megnézte az Istvánt,de ott csak szegycsontól szegycsontig vágnak, meg volt még valami ami miatt nem azt választotta.Így került a Honvéd kórházba.Ez januárban volt és most márc első napjaiban műtik.Ott egészen adig vágnak,amíg fordítható a műtőasztalon.
Támogatott műtét,,mert nem szépészeti műtétnek számít,hanem bőr eltávolítónak.
Állítólag volt amúlt év végén egy riport,abban említették, hogy az idei évtől támogatják.Aztán ugyanez a riport folytatódott az idei év elején.Amikor is azrt mondták, hogy mostantól támogatott.Ezt látta a Barátnőm anyukája és ezután hívták fel az OEP-et.
Én ennyit tudok.
Az biztos, hogy amikor engem műtöttek,akkor volt egy idősebb hölgy,akit TB-re hasplasztikáztak.
Tímea

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.02.26. 19:37

Balu!
Remélem, igazán szép kockahasad van és már gyógyulgatsz!
Tímea

Nyiri

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Nyiri » 2008.02.26. 19:44

csorike írta:Szia Nyíri és Többiek!
A Barátnőmnek most lesz a hasplasztikája.Ő beszélt először a OEP-el,ahol azt mondták,ha talál olyan kórházat,ahol szerződésben állnak az OEP-el,akkor ott megcsinálják TB-re.
Megnézte az Istvánt,de ott csak szegycsontól szegycsontig vágnak, meg volt még valami ami miatt nem azt választotta.Így került a Honvéd kórházba.Ez januárban volt és most márc első napjaiban műtik.Ott egészen adig vágnak,amíg fordítható a műtőasztalon.
Támogatott műtét,,mert nem szépészeti műtétnek számít,hanem bőr eltávolítónak.
Állítólag volt amúlt év végén egy riport,abban említették, hogy az idei évtől támogatják.Aztán ugyanez a riport folytatódott az idei év elején.Amikor is azrt mondták, hogy mostantól támogatott.Ezt látta a Barátnőm anyukája és ezután hívták fel az OEP-et.
Én ennyit tudok.
Az biztos, hogy amikor engem műtöttek,akkor volt egy idősebb hölgy,akit TB-re hasplasztikáztak.
Koszi szepen. Sokat segitettel. Jovo heten meglatogatom a korhazat.

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.03.01. 10:31

en meg ujra itthon tegnap ota. a blogba irogatok... ha vkit erdekel... :)

aki nem tudja:
http://web.mac.com/cbalu/gyuru/

ott ben CBlog

HUSI

Olvasatlan hozzászólás Szerző: HUSI » 2008.07.09. 17:17

Szia Balu!

Ha nem titok,elárulnád,hogy a hasplasztikával hány kg ment le,vagy egyáltalán ment-e le vmi?? Előtte állok,azért érdekelne.

Köszi

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.07.09. 17:30

HUSI írta:Szia Balu!

Ha nem titok,elárulnád,hogy a hasplasztikával hány kg ment le,vagy egyáltalán ment-e le vmi?? Előtte állok,azért érdekelne.

Köszi
olyan 4 korul, de a zsomles koszttol, meg nem mozgastol a korhazban vissza is jott annyi. :))))

iker82

Olvasatlan hozzászólás Szerző: iker82 » 2009.03.05. 10:44

sziasztok pénteken lesz a hasplasztikám,nagyon kedvező áron csinálja egy ismerősöm,ha valakinek kell protekció irjon segítek mert tudom milyen szar olyan testben élni ami nem tetszik:(és nincs mindenkinek 300ezer forintja-
maryska1@citromail.hu

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2009.04.04. 20:53

Hát sziasztok! :)
Ezer éve nem, de most!!

Végre megtörtént, amire nagyon vártam!
Március 26-a, egy újabb fontos dátum az életemben! Megtörtént a hasplasztikám!!!! :D :D :D
A Honvéd kórházban csinálták meg, Győri főorvos úr.

Több, mint 5 kilót szedett le rólam!! :o

Nem volt könnyű, ezt megmondom, mert sok vért veszítettem, hiszen nagyon nagyot vágtak le rólam!!!

A műtét után kutyául voltam, de én mindig hányok az altatástól.Csak most ehhez egy nagyon alacsony vérnyomás is járult. Fekve azt éreztem, hogy el fogok ájulni. Ráztam az ágyat rendesen. :(
És még így is az volt eszemben, hogy jaj, a gyűrűmnek baja ne legyen a hányástól, erőlködéstől!
Az első felállás az ágyból, csak negyedik nekirugaszkodásra sikerült. És azért fájdogált a hasam rendesen, amikor felálltam.

Kedden engedtek haza. Az első zuhanyozás haskötő nélkül nem is sikerült, mert ahogy felültem, zúgott a fülem és hánynom kellett, majd éreztem, hogy sötétedik minden. Ezt még egyszer megpróbáltam aznap, aztán letettem róla. Csak másnap sikerült. :)

Most még azt érzem, hogy a hasam és a bőröm között egy kis folyadék van, ami feszít kicsit. Ha haskötő nélkül megyek zuhanyozni, olyan, mintha vizes lufi lenne ott.

De már minden nap sétálok kicsit és teszek-veszek azért a lakásban is. Na jó, a tavaszi nagytakarítás most későbbre halasztom. :)

De, csak nézem magam a tükörben és nem is akarom elhinni, hogy az, ott, én vagyok! Nem lóg le a bőröm végre elől és oldalt!!! :D

Szóval, ez van most velem!!! :D :D :D

Vigyázzatok magatokra!! :)
Tímea

Nyiri

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Nyiri » 2009.04.04. 22:58

Gratulalok.

Mennyi a gyogyulasi ido és mikortol lehet dolgozni?
Mennyibe kerult?

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2009.04.05. 00:00

OEP-es műtét, a fogyás miatt!

Azt mondták a haskötőt 6 hétig éjjel-nappal hordani kell, mert addigra fog letapadni a hasfal rendesen.

Azt, hogy mikor megyek melóba még nem tudom, mert nem szeretném, ha bármi nem úgy alakulna, nem azért szenvedtem.
Tímea

Válasz küldése