Találkozó

Moderátor: naturwell

csorike

Találkozó

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.01.07. 23:59

Most akkor lesz találkozó mielőtt Balu kés alá megy vagy nem lesz?
De legyen! :D
Tímea

Titike

Re: Találkozó

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Titike » 2008.01.20. 18:40

TALI!
Nekem van egy február 10-es javaslatom, hogy Balut láthassuk még a pocijával együtt!
Ha ez az időpont nem jó akkor én szívesen megvárnám amig a pocaktalan Balu felépül annyira, hogy el tud jönni és másoknak is jó az időpont!
Javaslatok???

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.01.20. 18:49

Titike írta:TALI!
Nekem van egy február 10-es javaslatom, hogy Balut láthassuk még a pocijával együtt!
Ha ez az időpont nem jó akkor én szívesen megvárnám amig a pocaktalan Balu felépül annyira, hogy el tud jönni és másoknak is jó az időpont!
Javaslatok???
Draga vagy! :)

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.01.22. 00:55

Sziasztok!
Most akkor lesz tali vagy nem? Ha igen mikor? Majdnem minden nap benézek minden oldalra, de néma csönd mindenütt. :( Én már inkább a karcsú Baluval szeretnék talizni, szerintem Ő is szívesebben mutogatná úgy magát. Bár ezt Balu tudná megmondani. Balu miért hallgatsz? :(
Nagyon egyedül maradtam itt, olyan hülyének érzem magam, hogy szinte magammal beszélgetek. Én új vagyok. Ez jellemző az újakra? Én már nagyon tűkön ülök, mert 31-én kapom a gyűrűmet. Mikor lesz tali???? :roll:
Puszi: Panda
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.01.22. 01:27

kisa622 írta:Sziasztok!
Most akkor lesz tali vagy nem? Ha igen mikor? Majdnem minden nap benézek minden oldalra, de néma csönd mindenütt. :( Én már inkább a karcsú Baluval szeretnék talizni, szerintem Ő is szívesebben mutogatná úgy magát. Bár ezt Balu tudná megmondani. Balu miért hallgatsz? :(
Nagyon egyedül maradtam itt, olyan hülyének érzem magam, hogy szinte magammal beszélgetek. Én új vagyok. Ez jellemző az újakra? Én már nagyon tűkön ülök, mert 31-én kapom a gyűrűmet. Mikor lesz tali???? :roll:
Puszi: Panda
Nekem tok mindegy. Ha lesz tali, es vagyok, akkor megyek. Ne izgulj, hogy csend van, sok itt a regi, aki mar sokat dumcsizott. Ha kerdezel, valaszolunk! :))))) Kitartas, mar mindjart itt az ido!

Titike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Titike » 2008.01.22. 15:02

Panda!
A földkerekség legszebb napja lesz a 31.-e! Neked azért mert gyűrűd lesz, nekem meg akkor van a szülinapom! :lol: :lol: :lol:

Na a viccet félre téve, február 10. nagyon közel van és nem is volt túl nagy a lelkesedés sem!
Ezért van kettő javaslatom március 2. és március 9.
Kérlek titeket minnél hamarabb véleményezzétek a dolgot, hogy a kórházban is ki tudjam tenni a meghívót legalább 3 héttel előtte!
Puszi mindenkinek!
Titi

csorike

Olvasatlan hozzászólás Szerző: csorike » 2008.01.22. 17:23

Halihó!
Nekem az tuti, hogy nem jó a március 2,mert akkor lesz a kisebbik lányom 10 éves.
Tudom, hogy nem lehet mindig minden mindenkinek jó, de én már úgy szeretnék egyszer ott lenni!!!!!A múltkor a kórház miatt maradtam le.
Szóval, nekem jobb a március 8-ha ez számít.

Titike!
A Moulin Rouge-ban kötöttünk ki péntek este.Arra jó volt, hogy jót dumcsiztunk, röhögtünk a táncoló embereken és kb. 1 órakkor elindultunk haza!
Puszi!
Tímea

Zsóka53

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Zsóka53 » 2008.01.22. 18:50

Sziasztok!
Én is csak azt látom csupa régi-ek vagytok.Én mint ujj de,picit idősebb mint Ti,mehetnék esetleg a találkozora?
Várom válaszotok: Zsóka
Ja és majd elfelejtettem én nem vok gyűrűs csak lefogyott.

CBalu
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Olvasatlan hozzászólás Szerző: CBalu » 2008.01.22. 18:57

Zsóka53 írta:Sziasztok!
Én is csak azt látom csupa régi-ek vagytok.Én mint ujj de,picit idősebb mint Ti,mehetnék esetleg a találkozora?
Várom válaszotok: Zsóka
Ja és majd elfelejtettem én nem vok gyűrűs csak lefogyott.
ez teljesen nyitott dolog! nyugodtan gyere, es nehogy azt hidd, hogy itt mindenki 14 eves.... :)

kisa622

Olvasatlan hozzászólás Szerző: kisa622 » 2008.01.23. 17:52

Sziasztok!

Titike! Boldog születésnapot! Isten éltessen és fogyasszon le! ;)
Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat!
Nekem bármelyik időpont jó, és, ha mozogni tudok ott leszek a talin. Hol lesz? Ott, ahol a multkor? A munkahelyeden?
Egyszárnyú angyalok vagyunk, csak úgy repülhetünk, ha összekapaszkodunk!!!
- Puszi. Panda -

Válasz küldése